Op vrijdag 4 april streden zeven dansteams van basisscholen uit de gemeente Vught voor de titel 'Winnaar Vughtse Dance Battle 2025'!.
De zeven deelnemende groepen maakten allemaal, onder begeleiding van een dansdocent van MDM Vught of Maurick Dance Company, een eigen choreografie. In zes lessen van een uur werd hard gerepeteerd, een thema bedacht, muziek gekozen, pasjes geoefend en nagedacht over kostuums.
In een geweldige show lieten de dansteams gevarieerde dansen zien aan een publiek van ruim 220 man en de jury bestaande uit burgemeester Chantal Nijkerken-de Haan, Geert-Jan van den Heuvel en Lotte Timmermans. Van undercover James Bond bewegingen, naar discomoves en van griezelende monsters met prachtige schmink naar een energieke Westerndans. Wat hebben de kinderen gestraald en wat heeft het publiek genoten! Ook thuis, want alles was te volgen via een livestream, verzorgd door NOVO3.
Jeroen Leenders van MOVE Vught was presentator van de show en onthulde, samen met de jury, wie zich dit jaar de winnaar mag noemen:
THE LION GIRLS van de Dr. Landmanschool gingen er met de wisselbeker vandoor! Gefeliciteerd!!
Het was wederom een prachtig project en een knaller van een avond! Het resultaat van een mooie samenwerking tussen leerlingen, dansdocenten, scholen, hulpouders, juryleden, MDM Vught, Maurick Dance Company, de Speeldoos en de organisatie door MOVE Vught en Plaza Cultura.