Focus Management

Doelgroep
Leerkrachten
Tijdsinvestering
4 bijeenkomsten van 2 uur
Genre
Beeldend, Theater, Cultureel erfgoed, Dans, Muziek, Literatuur, Foto, film, video, Nieuwe media, Circus
Kosten
250 euro p.p . bij losse inschrijving / groepsprijs 1250 euro
AANBIEDER
Jacqueline Braat

Arti-tof

Jacqueline Braat
Email: info@arti-tof.nl 
Tel. 06-22068380 
Website: arti-tof.nl

Ben je bestand tegen veeleisende kinderen, ouders en collega’s? Ken jij je grenzen en kun je ze bewaken? Doe jij de schooldeur echt achter je dicht als je naar huis gaat? Heb je het gevoel dat je continue afgeleid wordt door je omgeving en sociale media? En dat je duizend dingen moet doen maar niet meer weet wanneer en hoe? Dat je alleen vakantie hebt in de zomervakantie?

Kost het je moeite om deze vragen eerlijk te beantwoorden?

De training Focus Management kan je daarbij helpen.

In deze training leer je je aandacht te verplaatsen van buiten naar binnen.

Als je je focus scherp weet te houden, blijken belemmerende gedachten, twijfels of daadwerkelijke obstakels overkomelijk te zijn. Meer focus betekent automatisch dat we meer genieten van het hier en nu. Dat gebeurt onbewust. Misschien herinner je momenten waarop je compleet gefocust was; dat je helemaal in de flow zat. Zo erg dat je zelfs de tijd vergat. Dat is optimaal genieten van het proces waarin je zit.

Hoe hou je focus én blijf je ook genieten van het proces? Het is een van de meest gestelde vragen die ik krijg. Focus houden op je doelen en genieten van het proces is niet eenvoudig. We verliezen allemaal wel eens de controle en afvinken van behaalde doelen lijkt een doel op zich te worden. Dat kost energie en als dat te vaak voorkomt wordt je evenwicht verstoord.

Voor degene:

die altijd met werk bezig is en het gevoel heeft geen vrije tijd te hebben,
die niet weet waar de tijd blijft,
Veel op social media zitten en alles bij willen houden.

Heb je het gevoel dat:

je leven niet meer in balans is?
je continue afgeleid wordt door je omgeving en sociale media?
je duizend dingen moet doen maar niet meer weet wanneer en hoe?
je alleen vakantie hebt in de zomervakantie?
je altijd tijd te kort komt?
focussen je steeds meer moeite kost?

Bijeenkomst 1   Thema : Werk – privé in beeld
Denk aan: onderzoek naar de balans tussen werk en privé

Bijeenkomst 2 Thema: Balans bereik je niet – balans is een vaardigheid
Denk aan: Hoe worden energievreters, energiegevers?

Bijeenkomst 3  Thema: Werk op je werk laten
Denk aan: Controle houden of loslaten?

Bijeenkomst 4  Thema:  Speel altijd, overal, eigen kracht!
Denk aan: Inspanning / ontspanning

*Deze training kan ook online gegeven worden en incompany, of op mijn locatie.

Na deze training kun je:

beter balans aanbrengen tussen werk en privé,
keuzes maken, waardoor je meer concentratie hebt tijdens taken waarin je dat wilt en dus meer energie overhoudt aan het einde van de dag,
de deur van de school sluiten, ook in je hoofd,
(mogelijk) anders communiceren waardoor er minder gesprekken nodig zijn met leerlingen, ouders en collega’s.

Aangezien ik het werken op maat erg belangrijk vind, mag je zelf ook zeker thema’s aanreiken die je besproken wilt hebben! Daarom is er vooraf altijd een intakegesprek.